Ofroj pune per pastruese

Roje private ose kerkoj pune per vende vakante ne kompani private apo administraten publike full-time ose part-time si dhe kerkoj pastruese per shtepi kerkoj pune pastruese shtepie si shkruhet nje ftese per ditelindje kerkoj dado per femije tirane oferta suksesi ofroj pune ne prishtine kerkohet shofer klasi b vende te lira pune ne mitrovic kerkoj operatore per call center nga shtepia pastruese shtepie ne tirane oferta punesimi ne berat.

Identifikohu Regjistrohu! Publiko Njoftim al English Albanian Italian. Rregullat - Reklama - Rreth nesh - Publiko Njoftim. Per te gjithe ju individ, punonjes apo sipermarres qe deshironi te merrni nje leje qarkullimi me makine duhet te aplikoni online.

Opsione Publiko Njoftim 3 lexues 1 njoftime ne pritje.

ofroj pune per pastruese

Pranoj Cdo Lloj Pune. Sapo jam kthyer nga Italia ku kam punuar per 15 vjet ne sentire te ndryshem si infermiere por edhe ne mensat e shkollave. Kam eksperienc 1 vjecare. Vendodhja Tirane,kontakt whatsapp Shitese Durres albaniaDurres Pagesa: 30, Leke Sapo kam mbaruar shkollen e mesme ne bulqize Kam ekpserience pune per rreth 3 a 4 muaj Dhe serish dua qe ta filloj kete pun Shpresoj te me dale brenda javes sepse me nevojitet shum shum faleminderit Jam pa angazhime pasi shkollen e kam mbaruar Recepsion, Dado Interesohem per pune, jo afatgjate, njeheresh 3 mujore mund te jete dhe nje kerkese mungese personelipasi jam ne pritje te vizes per ne Gjermani ndoshta mund te qendroj me pak se 3 muaj, ndoshta edhe me shu Jam me origjine nga pogradeci.

Lokali te jet afer qendres si te sigurimet rajonale, Vizion Plus ose rruga Kavajes, ose te ish treni. Jam e interesuar per pune me lidhje me thonjt. Profesioni: Shitese. Njoftime pune ne Tirane dhe gjithe Shqiperine-roje private Roje private ose kerkoj pune per vende vakante ne kompani private apo administraten publike full-time ose part-time si dhe kerkoj pastruese per shtepi kerkoj pune pastruese shtepie si shkruhet nje ftese per ditelindje kerkoj dado per femije tirane oferta suksesi ofroj pune ne prishtine kerkohet shofer klasi b vende te lira pune ne mitrovic kerkoj operatore per call center nga shtepia pastruese shtepie ne tirane oferta punesimi ne berat.

A keni ndonje gje per te shitur? Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni! Publiko Njoftim.Roje private ose kerkoj pune per vende vakante ne kompani private apo administraten publike full-time ose part-time si dhe kerkoj pastruese per shtepi kerkoj pune pastruese shtepie kerkoj dado per femije tirane si shkruhet nje ftese per ditelindje oferta suksesi ofroj pune ne prishtine kerkohet shofer klasi b vende te lira pune ne mitrovic kerkoj operatore per call center nga shtepia oferta punesimi ne berat kerkoj pune ne tirane si kuzhinier.

Identifikohu Regjistrohu! Publiko Njoftim al English Albanian Italian. Rregullat - Reklama - Rreth nesh - Publiko Njoftim. Per te gjithe ju individ, punonjes apo sipermarres qe deshironi te merrni nje leje qarkullimi me makine duhet te aplikoni online. Opsione Publiko Njoftim 2 lexues 0 njoftime ne pritje. Kam mbaruar studimet per fizioterapi dhe jam licensuar. Kam 3 vite eksperience si ne fizioterapi edhe ne masazhe Kam eksperienc 1 vjecare.

Vendodhja Tirane,kontakt whatsapp Shitese Durres albaniaDurres Pagesa: 30, Leke Sapo kam mbaruar shkollen e mesme ne bulqize Kam ekpserience pune per rreth 3 a 4 muaj Dhe serish dua qe ta filloj kete pun Shpresoj te me dale brenda javes sepse me nevojitet shum shum faleminderit Pranoj Cdo Lloj Pune. Sapo jam kthyer nga Italia ku kam punuar per 15 vjet ne sentire te ndryshem si infermiere por edhe ne mensat e shkollave.

Recepsion, Dado Interesohem per pune, jo afatgjate, njeheresh 3 mujore mund te jete dhe nje kerkese mungese personelipasi jam ne pritje te vizes per ne Gjermani ndoshta mund te qendroj me pak se 3 muaj, ndoshta edhe me shu Jam pa angazhime pasi shkollen e kam mbaruar Profesioni: Shitese.

Shillong teer previous result

Kam eksperience 7 vjecare ne kete profesion!! Brenda dhe jashte vendit!! Me kontaktoni ne nr e meposhtem ose me shkruani ne Gmail-in tim: xhuljosuci gmail. Njoftime pune ne Tirane dhe gjithe Shqiperine-roje private Roje private ose kerkoj pune per vende vakante ne kompani private apo administraten publike full-time ose part-time si dhe kerkoj pastruese per shtepi kerkoj pune pastruese shtepie kerkoj dado per femije tirane si shkruhet nje ftese per ditelindje oferta suksesi ofroj pune ne prishtine kerkohet shofer klasi b vende te lira pune ne mitrovic kerkoj operatore per call center nga shtepia oferta punesimi ne berat kerkoj pune ne tirane si kuzhinier.

A keni ndonje gje per te shitur? Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni! Publiko Njoftim.Celesi i suksesit per njoftime online ofroj pune dhe oferta profesionale online. Njoftime falas eshte celsi i suksesit te karrieres tuaj per vende te lira pune ne elbasan vende pune part time tirane gazeta online sot vende te lira pune vende te lira pune pa eksperience call center shqip vende pune ne itali shofer per transport produktesh ne tirane dhe rrethe vende pune ne shkoder oferta njoftime pune.

Identifikohu Regjistrohu! Publiko Njoftim al English Albanian Italian. Rregullat - Reklama - Rreth nesh - Publiko Njoftim. Per te gjithe ju individ, punonjes apo sipermarres qe deshironi te merrni nje leje qarkullimi me makine duhet te aplikoni online. Opsione Publiko Njoftim 57 lexues 4 njoftime ne pritje. Premium 1. Profesioni: konsulente imobiliare Arsimi: Bachelor Mosha: Vjece. Eshte plus po nqs ka eksperience ne trajtimin e produkteve te detit! I afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, dhe maredheniet me koleget!

Kerkohet ne restorantin me me emer dhe Kerkohet eksperience e madhe ne trajtimin e produkteve te detit! Kerkohet ne restorantin me me emer ne Himare. Duhet te kete Komunikim te mire ne gjuhen angleze dhe italiane! I afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, K kerkon te punesoje inxhienier me eksperience pune mbi 5 vite. Paga e kenaqshme Mosha vjec Shtepia e paguar, bakshishi eshte mbi 50 Euro cdo dite.

Pagesa Euro Per me shume informacion me kontaktoni ne numrin e telefonit! Te jene me ose pa eksperience pune.Kerkohet puntor ne keto profesione ne poloni Per qdo info na kontakotni ne numrin ne watcsap Pastrim kimik Pastertia ne Prishtine ofron nje vend pune femer.

kerkoj pastruese ne prishtine

Shega Trans SHA kompania me e madhe e transportit ne Shqiperi, se fundmi eshte duke zgjeruar aktivitetin e biznesit te saj.

Per kete arsye, eshte ne kerkim te s Kompania ofron pagesa te kenaqshme, siguri dhe besueshmeri ne vazhdimesine e biznesit. Te interesuarit mund te kontaktojne ne nr e tel Jump to. Sections of this page. Accessibility help. Email or phone Password Forgotten account? Log In. Forgotten account? Not Now.

Visitor Posts. Sylejman Bytyqi.

3m 1860 uk

Theway Development. Qendra The Way kerkon te punesoje me kohe te pjesshme mesuese per gj Ofrohet -Korrektesi -Pagese shume e kenaqshme dhe konkuruese ne treg -Ambjent Komod Te interesuarit te dergojne Cv-ne ne adresen tone te email-it: info thewaytd.

Ju Faleminderit! See more. Kerkojme Punetore per stukime ne TiraneNuk eshte e domosdoshme ek Pagesa fillon nga Forma e aplikimit ose kerkoj pune per vende vakante ne kompani private apo administraten publike full-time ose part-time si dhe kerkoj pastruese per shtepi kerkoj pune pastruese shtepie si shkruhet nje ftese per ditelindje kerkoj dado per femije tirane oferta suksesi ofroj pune ne prishtine kerkohet shofer klasi b vende te lira pune ne mitrovic kerkoj operatore per call center nga shtepia pastruese shtepie ne tirane oferta punesimi ne berat.

Identifikohu Regjistrohu!

ofroj pune per pastruese

Publiko Njoftim al English Albanian Italian. Rregullat - Reklama - Rreth nesh - Publiko Njoftim. Per te gjithe ju individ, punonjes apo sipermarres qe deshironi te merrni nje leje qarkullimi me makine duhet te aplikoni online. Opsione Publiko Njoftim 3 lexues 1 njoftime ne pritje. Pranoj Cdo Lloj Pune.

Prishtinë | Punë | Kujdes dhe Pastrim

Sapo jam kthyer nga Italia ku kam punuar per 15 vjet ne sentire te ndryshem si infermiere por edhe ne mensat e shkollave. Kam eksperienc 1 vjecare. Vendodhja Tirane,kontakt whatsapp Shitese Durres albaniaDurres Pagesa: 30, Leke Sapo kam mbaruar shkollen e mesme ne bulqize Kam ekpserience pune per rreth 3 a 4 muaj Dhe serish dua qe ta filloj kete pun Shpresoj te me dale brenda javes sepse me nevojitet shum shum faleminderit Jam pa angazhime pasi shkollen e kam mbaruar Recepsion, Dado Interesohem per pune, jo afatgjate, njeheresh 3 mujore mund te jete dhe nje kerkese mungese personelipasi jam ne pritje te vizes per ne Gjermani ndoshta mund te qendroj me pak se 3 muaj, ndoshta edhe me shu Jam me origjine nga pogradeci.

Lokali te jet afer qendres si te sigurimet rajonale, Vizion Plus ose rruga Kavajes, ose te ish treni. Jam e interesuar per pune me lidhje me thonjt. Profesioni: Shitese. Njoftime pune ne Tirane dhe gjithe Shqiperine-forma e aplikimit Forma e aplikimit ose kerkoj pune per vende vakante ne kompani private apo administraten publike full-time ose part-time si dhe kerkoj pastruese per shtepi kerkoj pune pastruese shtepie si shkruhet nje ftese per ditelindje kerkoj dado per femije tirane oferta suksesi ofroj pune ne prishtine kerkohet shofer klasi b vende te lira pune ne mitrovic kerkoj operatore per call center nga shtepia pastruese shtepie ne tirane oferta punesimi ne berat.

A keni ndonje gje per te shitur? Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni! Publiko Njoftim.Vende pune per kimist ose kerkoj pune per vende vakante ne kompani private apo administraten publike full-time ose part-time si dhe kerkoj pastruese per shtepi kerkoj pune pastruese shtepie kerkoj dado per femije tirane si shkruhet nje ftese per ditelindje oferta suksesi ofroj pune ne prishtine kerkohet shofer klasi b vende te lira pune ne mitrovic kerkoj operatore per call center nga shtepia oferta punesimi ne berat kerkoj pune ne tirane si kuzhinier.

Identifikohu Regjistrohu! Publiko Njoftim al English Albanian Italian. Rregullat - Reklama - Rreth nesh - Publiko Njoftim. Per te gjithe ju individ, punonjes apo sipermarres qe deshironi te merrni nje leje qarkullimi me makine duhet te aplikoni online. Opsione Publiko Njoftim 2 lexues 0 njoftime ne pritje. Kam mbaruar studimet per fizioterapi dhe jam licensuar.

Kam 3 vite eksperience si ne fizioterapi edhe ne masazhe Kam eksperienc 1 vjecare. Vendodhja Tirane,kontakt whatsapp Shitese Durres albaniaDurres Pagesa: 30, Leke Sapo kam mbaruar shkollen e mesme ne bulqize Kam ekpserience pune per rreth 3 a 4 muaj Dhe serish dua qe ta filloj kete pun Shpresoj te me dale brenda javes sepse me nevojitet shum shum faleminderit Pranoj Cdo Lloj Pune.

Sapo jam kthyer nga Italia ku kam punuar per 15 vjet ne sentire te ndryshem si infermiere por edhe ne mensat e shkollave. Recepsion, Dado Interesohem per pune, jo afatgjate, njeheresh 3 mujore mund te jete dhe nje kerkese mungese personelipasi jam ne pritje te vizes per ne Gjermani ndoshta mund te qendroj me pak se 3 muaj, ndoshta edhe me shu Jam pa angazhime pasi shkollen e kam mbaruar Profesioni: Shitese.

Kam eksperience 7 vjecare ne kete profesion!!

Smugmug flickr

Brenda dhe jashte vendit!! Me kontaktoni ne nr e meposhtem ose me shkruani ne Gmail-in tim: xhuljosuci gmail. Njoftime pune ne Tirane dhe gjithe Shqiperine-vende pune per kimist Vende pune per kimist ose kerkoj pune per vende vakante ne kompani private apo administraten publike full-time ose part-time si dhe kerkoj pastruese per shtepi kerkoj pune pastruese shtepie kerkoj dado per femije tirane si shkruhet nje ftese per ditelindje oferta suksesi ofroj pune ne prishtine kerkohet shofer klasi b vende te lira pune ne mitrovic kerkoj operatore per call center nga shtepia oferta punesimi ne berat kerkoj pune ne tirane si kuzhinier.

A keni ndonje gje per te shitur? Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!Model kontrate per punesim me kohe te pjeseshme ose kerkoj pune per vende vakante ne kompani private apo administraten publike full-time ose part-time si dhe kerkoj pastruese per shtepi kerkoj pune pastruese shtepie si shkruhet nje ftese per ditelindje kerkoj dado per femije tirane oferta suksesi ofroj pune ne prishtine kerkohet shofer klasi b vende te lira pune ne mitrovic kerkoj operatore per call center nga shtepia pastruese shtepie ne tirane oferta punesimi ne berat.

Identifikohu Regjistrohu! Publiko Njoftim al English Albanian Italian. Rregullat - Reklama - Rreth nesh - Publiko Njoftim. Per te gjithe ju individ, punonjes apo sipermarres qe deshironi te merrni nje leje qarkullimi me makine duhet te aplikoni online. Opsione Publiko Njoftim 3 lexues 1 njoftime ne pritje. Pranoj Cdo Lloj Pune. Sapo jam kthyer nga Italia ku kam punuar per 15 vjet ne sentire te ndryshem si infermiere por edhe ne mensat e shkollave.

Kam eksperienc 1 vjecare. Vendodhja Tirane,kontakt whatsapp Shitese Durres albaniaDurres Pagesa: 30, Leke Sapo kam mbaruar shkollen e mesme ne bulqize Kam ekpserience pune per rreth 3 a 4 muaj Dhe serish dua qe ta filloj kete pun Shpresoj te me dale brenda javes sepse me nevojitet shum shum faleminderit Jam pa angazhime pasi shkollen e kam mbaruar Recepsion, Dado Interesohem per pune, jo afatgjate, njeheresh 3 mujore mund te jete dhe nje kerkese mungese personelipasi jam ne pritje te vizes per ne Gjermani ndoshta mund te qendroj me pak se 3 muaj, ndoshta edhe me shu Jam me origjine nga pogradeci.

ofroj pune per pastruese

Lokali te jet afer qendres si te sigurimet rajonale, Vizion Plus ose rruga Kavajes, ose te ish treni. Jam e interesuar per pune me lidhje me thonjt.

55 most difficult courses to study according to harvard university

Profesioni: Shitese. Njoftime pune ne Tirane dhe gjithe Shqiperine-model kontrate per punesim me kohe te pjeseshme Model kontrate per punesim me kohe te pjeseshme ose kerkoj pune per vende vakante ne kompani private apo administraten publike full-time ose part-time si dhe kerkoj pastruese per shtepi kerkoj pune pastruese shtepie si shkruhet nje ftese per ditelindje kerkoj dado per femije tirane oferta suksesi ofroj pune ne prishtine kerkohet shofer klasi b vende te lira pune ne mitrovic kerkoj operatore per call center nga shtepia pastruese shtepie ne tirane oferta punesimi ne berat.

A keni ndonje gje per te shitur? Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni! Publiko Njoftim.